MPLAD30KP260CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP260CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP260CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP260CAE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP260CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2557 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP260CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 260V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 419V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 289V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP260CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD30KP26A
MPLAD30KP26A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 43V PLAD
I roto i te taonga: 3187 pcs
Tikiake: MPLAD30KP26A.pdf
RFQ
MPLAD30KP260CAE3
MPLAD30KP260CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 419V PLAD
I roto i te taonga: 2179 pcs
Tikiake: MPLAD30KP260CAE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP26A/TR
MPLAD30KP26A/TR
Whakaahuatanga: TVS
Tikiake: MPLAD30KP26A/TR.pdf
MPLAD30KP26CA/TR
MPLAD30KP26CA/TR
Whakaahuatanga: TVS
Tikiake: MPLAD30KP26CA/TR.pdf
MPLAD30KP260CA
MPLAD30KP260CA