MPLAD30KP17AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP17AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP17AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
Ngā Rauemi: MPLAD30KP17AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP17AE3
Tau Wae MPLAD30KP17AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2887 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP17AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 28.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-7377
1086-7377-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA) Capacitance @ Frequency -