MPLAD30KP120CA/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP120CA/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP120CA/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP120CA/TR
Tau Wae MPLAD30KP120CA/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2376 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP120CA/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 120V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 193V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 133V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa MPLAD30KP120CA/TRMS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156A