MPLAD15KP43A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP43A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD15KP43A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
Ngā Rauemi: MPLAD15KP43A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD15KP43A
Tau Wae MPLAD15KP43A Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4718 pcs Pepa Raraunga MPLAD15KP43A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 47.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 43V Tuhinga o mua - Breakdown PLAD
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 216A
Ko te poari Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-7264
1086-7264-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MPLAD15KP43A
Whakaahuatanga TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.4V