MBR40150PTE3/TU
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR40150PTE3/TU
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40A 150V TO-247AD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR40150PTE3/TU
Tau Wae MBR40150PTE3/TU Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40A 150V TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59659 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Diode
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR40150PTHC0G
MBR40150PTHC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
I roto i te taonga: 71023 pcs
Tikiake: MBR40150PTHC0G.pdf
RFQ
MBR40100WT
MBR40100WT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO247AD