MASMLJ60CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ60CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMLJ60CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Ngā Rauemi: MASMLJ60CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
114 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMLJ60CAE3
Tau Wae MASMLJ60CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10042 pcs Pepa Raraunga MASMLJ60CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-6523
1086-6523-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MASMLJ60AE3/TR
MASMLJ60AE3/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: HI REL TVS
I roto i te taonga: 10489 pcs
Tikiake: MASMLJ60AE3/TR.pdf
RFQ
MASMLJ60CA
MASMLJ60CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB