MASMLJ14A
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ14A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMLJ14A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Ngā Rauemi: MASMLJ14A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
122 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMLJ14A
Tau Wae MASMLJ14A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11432 pcs Pepa Raraunga MASMLJ14A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa 1086-6416
1086-6416-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A Capacitance @ Frequency -