MASMLG36A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMLG36A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Ngā Rauemi: MASMLG36A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
119 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMLG36A
Tau Wae MASMLG36A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11408 pcs Pepa Raraunga MASMLG36A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMLG (DO-215AB)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Ētahi Ingoa 1086-6292
1086-6292-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Capacitance @ Frequency -