MASMCJ48CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MASMCJ48CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua HI REL TVS
Ngā Rauemi: MASMCJ48CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMCJ48CAE3/TR
Tau Wae MASMCJ48CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga HI REL TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 13708 pcs Pepa Raraunga MASMCJ48CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MASMCJ48CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MASMCJ45CAE3
MASMCJ45CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
I roto i te taonga: 15434 pcs
Tikiake: MASMCJ45CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ48CA
MASMCJ48CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
I roto i te taonga: 14953 pcs
Tikiake: MASMCJ48CA.pdf
RFQ
MASMCJ51A
MASMCJ51A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Tikiake: MASMCJ51A.pdf
MASMCJ48CAE3
MASMCJ48CAE3