MASMBJ28A
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ28A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMBJ28A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
Ngā Rauemi: MASMBJ28A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMBJ28A
Tau Wae MASMBJ28A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18523 pcs Pepa Raraunga MASMBJ28A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1086-5518
1086-5518-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2A Capacitance @ Frequency -