MASMBG30A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG30A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMBG30A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA
Ngā Rauemi: MASMBG30A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
164 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMBG30A
Tau Wae MASMBG30A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16757 pcs Pepa Raraunga MASMBG30A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Ētahi Ingoa 1086-5338
1086-5338-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MASMBG2K4.0
MASMBG2K4.0
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 4V 6.3V DO215AA
I roto i te taonga: 4785 pcs
Tikiake: MASMBG2K4.0.pdf
RFQ
MASMBG30CAE3
MASMBG30CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA
I roto i te taonga: 16607 pcs
Tikiake: MASMBG30CAE3.pdf
RFQ
MASMBG30AE3
MASMBG30AE3