MASMBG20A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG20A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MASMBG20A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
Ngā Rauemi: MASMBG20A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
164 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MASMBG20A
Tau Wae MASMBG20A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14629 pcs Pepa Raraunga MASMBG20A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 32.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Ētahi Ingoa 1086-5308
1086-5308-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.5A Capacitance @ Frequency -