MAPLAD6.5KP60A
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP60A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP60A
Tau Wae MAPLAD6.5KP60A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4749 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-5096
1086-5096-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 67.4A Capacitance @ Frequency -