MAPLAD6.5KP24A
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP24A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 38.9V MINI-PLAD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP24A
Tau Wae MAPLAD6.5KP24A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 38.9V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9200 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 38.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-5044
1086-5044-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 167A Capacitance @ Frequency -