MAPLAD6.5KP160A
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP160A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 160V 259V MINI-PLAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP160A
Tau Wae MAPLAD6.5KP160A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 160V 259V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4581 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 160V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 259V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 178V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-5016
1086-5016-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.1A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD6.5KP160CAE3
MAPLAD6.5KP160CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V MINI-PLAD
I roto i te taonga: 4758 pcs
Tikiake:
RFQ
MAPLAD6.5KP16AE3
MAPLAD6.5KP16AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V MINI-PLAD
I roto i te taonga: 9514 pcs
Tikiake:
RFQ
MAPLAD6.5KP160AE3
MAPLAD6.5KP160AE3