MAPLAD6.5KP120A
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD6.5KP120A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 120V 193V MINI-PLAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD6.5KP120A
Tau Wae MAPLAD6.5KP120A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 120V 193V MINI-PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4931 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 120V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 193V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 133V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-4988
1086-4988-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33.6A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD6.5KP11CA
MAPLAD6.5KP11CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V MINI-PLAD
I roto i te taonga: 10325 pcs
Tikiake:
RFQ
MAPLAD6.5KP120AE3
MAPLAD6.5KP120AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V MINI-PLAD