MAPLAD36KP45CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP45CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP45CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP45CAE3
Tau Wae MAPLAD36KP45CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1686 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP45CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 496A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD36KP45A
MAPLAD36KP45A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
I roto i te taonga: 1918 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP45A.pdf
RFQ
MAPLAD36KP48CA
MAPLAD36KP48CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
I roto i te taonga: 1363 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP48CA.pdf
RFQ
MAPLAD36KP45CA
MAPLAD36KP45CA