MAPLAD36KP28CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP28CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP28CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP28CAE3
Tau Wae MAPLAD36KP28CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1633 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP28CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 46.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 776A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD36KP28CA
MAPLAD36KP28CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD