MAPLAD36KP26CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP26CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 43V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP26CAE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP26CAE3
Tau Wae MAPLAD36KP26CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 43V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1619 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP26CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 43V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD36KP26A
MAPLAD36KP26A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 43V PLAD
I roto i te taonga: 1653 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP26A.pdf
RFQ
MAPLAD36KP260CA
MAPLAD36KP260CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 419V PLAD
I roto i te taonga: 1473 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP260CA.pdf
RFQ
MAPLAD36KP26CA
MAPLAD36KP26CA