MAPLAD36KP22CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP22CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP22CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP22CAE3
Tau Wae MAPLAD36KP22CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 36.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1356 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP22CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 36.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 990A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD36KP22AE3
MAPLAD36KP22AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
I roto i te taonga: 1689 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP22AE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP260AE3
MAPLAD36KP260AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 419V PLAD
I roto i te taonga: 1824 pcs
Tikiake: MAPLAD36KP260AE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP22CA
MAPLAD36KP22CA