MAPLAD36KP120CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD36KP120CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 120V 193V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD36KP120CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD36KP120CA
Tau Wae MAPLAD36KP120CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 120V 193V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga MAPLAD36KP120CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 120V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 193V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 133V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 187A