MAPLAD30KP85CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD30KP85CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD30KP85CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD30KP85CAE3
Tau Wae MAPLAD30KP85CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1430 pcs Pepa Raraunga MAPLAD30KP85CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4967
1086-4967-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD30KP78AE3
MAPLAD30KP78AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V PLAD
I roto i te taonga: 1982 pcs
Tikiake: MAPLAD30KP78AE3.pdf
RFQ
MAPLAD30KP85CA
MAPLAD30KP85CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V PLAD