MAPLAD30KP300CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD30KP300CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300V 483V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD30KP300CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD30KP300CAE3
Tau Wae MAPLAD30KP300CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 300V 483V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1613 pcs Pepa Raraunga MAPLAD30KP300CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 483V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 333V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4895
1086-4895-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD30KP30A
MAPLAD30KP30A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
I roto i te taonga: 1907 pcs
Tikiake: MAPLAD30KP30A.pdf
RFQ
MAPLAD30KP300CA
MAPLAD30KP300CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 483V PLAD