MAPLAD30KP17CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD30KP17CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD30KP17CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD30KP17CAE3
Tau Wae MAPLAD30KP17CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1865 pcs Pepa Raraunga MAPLAD30KP17CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 28.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4847
1086-4847-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA)