MAPLAD18KP9.0CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP9.0CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP9.0CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP9.0CAE3
Tau Wae MAPLAD18KP9.0CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1860 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP9.0CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 9V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD18KP9.0CA
MAPLAD18KP9.0CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
I roto i te taonga: 2143 pcs
Tikiake: MAPLAD18KP9.0CA.pdf
RFQ
MAPLAD18KP85AE3
MAPLAD18KP85AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V PLAD
I roto i te taonga: 2309 pcs
Tikiake: MAPLAD18KP85AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP90CAE3
MAPLAD18KP90CAE3