MAPLAD18KP7.0CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP7.0CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7V 12V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP7.0CAE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP7.0CAE3
Tau Wae MAPLAD18KP7.0CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 7V 12V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2367 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP7.0CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.78V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD18KP70AE3
MAPLAD18KP70AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V PLAD
I roto i te taonga: 2517 pcs
Tikiake: MAPLAD18KP70AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP7.0CA
MAPLAD18KP7.0CA
Kaihanga: Microsemi