MAPLAD18KP60CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP60CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP60CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP60CAE3
Tau Wae MAPLAD18KP60CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2239 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP60CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A