MAPLAD18KP30CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP30CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP30CAE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP30CAE3
Tau Wae MAPLAD18KP30CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2144 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP30CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A