MAPLAD18KP180CA
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP180CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V 291V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP180CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP180CA
Tau Wae MAPLAD18KP180CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V 291V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2105 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP180CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 291V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 200V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A