MAPLAD18KP120CA
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD18KP120CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 120V 193V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD18KP120CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD18KP120CA
Tau Wae MAPLAD18KP120CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 120V 193V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2079 pcs Pepa Raraunga MAPLAD18KP120CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 120V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 193V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 133V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 94A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD18KP12CAE3
MAPLAD18KP12CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
I roto i te taonga: 2281 pcs
Tikiake: MAPLAD18KP12CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP12AE3
MAPLAD18KP12AE3
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 2312 pcs
Tikiake: MAPLAD18KP12AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP120CAE3
MAPLAD18KP120CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V PLAD