MAPLAD15KP78CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD15KP78CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 78V 126V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD15KP78CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD15KP78CAE3
Tau Wae MAPLAD15KP78CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 126V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2353 pcs Pepa Raraunga MAPLAD15KP78CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 126V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4783
1086-4783-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 120A Capacitance @ Frequency -