MAPLAD15KP7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD15KP7.5CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD15KP7.5CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD15KP7.5CAE3
Tau Wae MAPLAD15KP7.5CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2350 pcs Pepa Raraunga MAPLAD15KP7.5CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4771
1086-4771-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1164A (1.164kA)
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD15KP7.5CA
MAPLAD15KP7.5CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V PLAD