MAPLAD15KP12CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD15KP12CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD15KP12CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD15KP12CAE3
Tau Wae MAPLAD15KP12CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2596 pcs Pepa Raraunga MAPLAD15KP12CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4647
1086-4647-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 753A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD15KP12CA
MAPLAD15KP12CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD