MAPLAD15KP11CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MAPLAD15KP11CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Ngā Rauemi: MAPLAD15KP11CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAPLAD15KP11CAE3
Tau Wae MAPLAD15KP11CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2308 pcs Pepa Raraunga MAPLAD15KP11CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-4639
1086-4639-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 822A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAPLAD15KP120CA
MAPLAD15KP120CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V PLAD
I roto i te taonga: 2041 pcs
Tikiake: MAPLAD15KP120CA.pdf
RFQ
MAPLAD15KP11AE3
MAPLAD15KP11AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
I roto i te taonga: 2533 pcs
Tikiake: MAPLAD15KP11AE3.pdf
RFQ
MAPLAD15KP11CA
MAPLAD15KP11CA