MAP5KE64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE64CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP5KE64CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 103V DO204AL
Ngā Rauemi: MAP5KE64CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP5KE64CAE3
Tau Wae MAP5KE64CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 103V DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5746 pcs Pepa Raraunga MAP5KE64CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa 1086-4432
1086-4432-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAP5KE7.5AE3
MAP5KE7.5AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL
I roto i te taonga: 4062 pcs
Tikiake: MAP5KE7.5AE3.pdf
RFQ
MAP5KE7.0A
MAP5KE7.0A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7V 12V DO204AL
I roto i te taonga: 4975 pcs
Tikiake: MAP5KE7.0A.pdf
RFQ
MAP5KE64CA
MAP5KE64CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 103V DO204AL