MA1.5KE9.1CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE9.1CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA1.5KE9.1CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.78VWM DO204AR
Ngā Rauemi: MA1.5KE9.1CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA1.5KE9.1CA
Tau Wae MA1.5KE9.1CA Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5518 pcs Pepa Raraunga MA1.5KE9.1CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8.65V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.78V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AR
Momo Zener Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 112A
Ko te poari DO-204AR, Axial Ētahi Ingoa 1086-3729
1086-3729-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MA1.5KE9.1CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.78VWM DO204AR I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.4V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MA1.5KE82CA
MA1.5KE82CA
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO204AR
I roto i te taonga: 4310 pcs
Tikiake: MA1.5KE82CA.pdf
RFQ
MA1.5KE82A
MA1.5KE82A
I roto i te taonga: 4284 pcs
Tikiake: MA1.5KE82A.pdf
RFQ
MA1.5KE9.1CAE3
MA1.5KE9.1CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.78VWM DO204AR
Tikiake: MA1.5KE9.1CAE3.pdf
MA1.5KE82AE3
MA1.5KE82AE3
Tikiake: MA1.5KE82AE3.pdf
MA1.5KE9.1AE3
MA1.5KE9.1AE3
Tikiake: MA1.5KE9.1AE3.pdf
MA1.5KE91CAE3
MA1.5KE91CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO204AR
Tikiake: MA1.5KE91CAE3.pdf
MA1.5KE9.1A
MA1.5KE9.1A
Tikiake: MA1.5KE9.1A.pdf
MA1.5KE91CA
MA1.5KE91CA
Tikiake: MA1.5KE91CA.pdf
MA1.5KE82CAE3
MA1.5KE82CAE3
Tikiake: MA1.5KE82CAE3.pdf
Tikiake: MA1.5KE91AE3.pdf
MA100
MA100
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS
Tikiake: MA100.pdf
Tikiake: MA1.5KE91A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel