MA1.5KE300CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE300CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MA1.5KE300CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AR
Ngā Rauemi: MA1.5KE300CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA1.5KE300CA
Tau Wae MA1.5KE300CA Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5936 pcs Pepa Raraunga MA1.5KE300CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 285V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 256V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AR
Momo Zener Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 5A
Ko te poari DO-204AR, Axial Ētahi Ingoa 1086-3657
1086-3657-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MA1.5KE300CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AR I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 414V