M1.5KE400A
MicrosemiMicrosemi
M1.5KE400A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE400A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 324V 548V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE400A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE400A
Tau Wae M1.5KE400A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 324V 548V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17630 pcs Pepa Raraunga M1.5KE400A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 324V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-3212
1086-3212-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A Capacitance @ Frequency -