M1.5KE16CAE3
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE16CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE16CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE16CAE3
Tau Wae M1.5KE16CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4051 pcs Pepa Raraunga M1.5KE16CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 22.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-3147
1086-3147-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 67A