M1.5KE150A
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE150A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 128V 207V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE150A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE150A
Tau Wae M1.5KE150A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 128V 207V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga M1.5KE150A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 128V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 207V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 143V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-3132
1086-3132-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M1.5KE15CA
M1.5KE15CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8V 21.2V CASE-1
I roto i te taonga: 5318 pcs
Tikiake: M1.5KE15CA.pdf
RFQ
M1.5KE150CAE3
M1.5KE150CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 128V 207V CASE-1
I roto i te taonga: 4949 pcs
Tikiake: M1.5KE150CAE3.pdf
RFQ
M1.5KE150AE3
M1.5KE150AE3