M1.5KE120CA
MicrosemiMicrosemi
M1.5KE120CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE120CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 102V 165V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE120CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE120CA
Tau Wae M1.5KE120CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 102V 165V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 31488 pcs Pepa Raraunga M1.5KE120CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 102V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 165V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 114V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-3118
1086-3118-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.1A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M1.5KE120A
M1.5KE120A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 102V 165V CASE-1
I roto i te taonga: 4393 pcs
Tikiake: M1.5KE120A.pdf
RFQ
M1.5KE12A
M1.5KE12A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10.22V 16.7V CASE-1
I roto i te taonga: 5724 pcs
Tikiake: M1.5KE12A.pdf
RFQ
M1.5KE120CAE3
M1.5KE120CAE3