LXM1623-12-44
MicrosemiMicrosemi
LXM1623-12-44 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1623-12-44
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Ngā Rauemi: LXM1623-12-44.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1623-12-44
Tau Wae LXM1623-12-44 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4089 pcs Pepa Raraunga LXM1623-12-44.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Raupapa LXM1623-12-4x
Whakaputa 1800V Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Chassis Mount