LXM1612-12-02
MicrosemiMicrosemi
LXM1612-12-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXM1612-12-02
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
Ngā Rauemi: LXM1612-12-02.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXM1612-12-02
Tau Wae LXM1612-12-02 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4028 pcs Pepa Raraunga LXM1612-12-02.pdf
Momotuhi - Whakauru 12V Momo CCFL and UV Lamps
Rahi / Rahi 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Raupapa LXM1612-12-xx
Whakaputa 1800V Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Chassis Mount