LX8384-33CP
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LX8384-33CP
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.3V 5A TO220
Ngā Rauemi: LX8384-33CP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LX8384-33CP
Tau Wae LX8384-33CP Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga LX8384-33CP.pdf
Putanga - Whakaputa 3.3V Momotuhi - Whakauru 4.75 V ~ 10 V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1