JANTXV2N6800U
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV2N6800U
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: JANTXV2N6800U.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV2N6800U
Tau Wae JANTXV2N6800U Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5426 pcs Pepa Raraunga JANTXV2N6800U.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 18-ULCC (9.14x7.49)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/557 Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta), 25W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case 18-CLCC Ētahi Ingoa JANTXV2N6800U-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 34.75nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 400V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 400V 3A (Tc) 800mW (Ta), 25W (Tc) Surface Mount 18-ULCC (9.14x7.49)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)