JANTXV2N5005
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV2N5005
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 80V 5A TO59
Ngā Rauemi: JANTXV2N5005.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV2N5005
Tau Wae JANTXV2N5005 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TRANS PNP 80V 5A TO59 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4845 pcs Pepa Raraunga JANTXV2N5005.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato TO-59
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/535 Mana - Max 2W
Packaging Bulk Paa / Case TO-210AA, TO-59-4, Stud
Ētahi Ingoa 1086-21007
1086-21007-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 200°C (TJ)
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 5A 2W Chassis, Stud Mount TO-59 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 5A