JANTXV2N2325S
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV2N2325S
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua SCR 150V TO205AA
Ngā Rauemi: JANTXV2N2325S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV2N2325S
Tau Wae JANTXV2N2325S Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga SCR 150V TO205AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4985 pcs Pepa Raraunga JANTXV2N2325S.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2.2V Momotuhi - Tae Atu 150V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-5
Raupapa Military, MIL-STD-701 Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 1.6A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 15A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA