JANTXV1N5907
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5907 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5907
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 5V 8.5V DO13
Ngā Rauemi: JANTXV1N5907.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 425 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 425 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5907
Tau Wae JANTXV1N5907 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 5V 8.5V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 425 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5907.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15576
1086-15576-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 120A Capacitance @ Frequency -