JANTXV1N5644A
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5644A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 25.6V 41.4V DO13
Ngā Rauemi: JANTXV1N5644A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5644A
Tau Wae JANTXV1N5644A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 25.6V 41.4V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4647 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5644A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 25.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 41.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15796
1086-15796-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A Capacitance @ Frequency -