JANTXV1N4483US
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N4483US Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N4483US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V 1.5W D5A
Ngā Rauemi: JANTXV1N4483US.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N4483US
Tau Wae JANTXV1N4483US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V 1.5W D5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N4483US.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato D-5A
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/406 Mana - Max 1.5W
Packaging Bulk Paa / Case SQ-MELF, A
Ētahi Ingoa 1086-17975
1086-17975-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tae (Max) (Zzt) 70 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V 1.5W ±5% Surface Mount D-5A
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250nA @ 44.8V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JANTXV1N4483C
JANTXV1N4483C
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1.5W DO41
I roto i te taonga: 3166 pcs
Tikiake: JANTXV1N4483C.pdf
RFQ
JANTXV1N4483
JANTXV1N4483
Kaihanga: Microsemi Corporation